CHALKIDA-BOYS®

Join the forum, it's quick and easy

CHALKIDA-BOYS®

CHALKIDA-BOYS®

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşk Ve Çılgınlık

mEsCaLiNe
    mEsCaLiNe
    Admin
    Admin

Aşk Ve Çılgınlık Empty Aşk Ve Çılgınlık

Mesaj tarafından mEsCaLiNe Ptsi Nis. 20, 2009 1:04 am

Uzun zaman önce,dünya yaratılmadan ve insanlar dünyaya

ayak basmadan önce,iyi huylar ve kötü huylar ne yapacaklarını bilemez vaziyette

dolanıyorlarmış.Bir gün toplanmışlar ve her zamankinden daha sıkkın oturuyorlarken

Saflık ortaya bir fikir atmış: "Neden saklambaç oynamıyoruz?" Ve hepsi bu fikri

beğenmiş,ve hemen Çılgınlık bağırmış:"Ben ebe olmak istiyorum!!!"ve başka hiç kimse

Çılgınlığı arayacak kadar çıldırmadığı için,Çılgınlık bir ağaca yaslanmış ve saymaya

başlamış...1,2,3... Ve Çılgınlık saydıkça,iyi huylarla kötü huylar saklanacak yer

aramışlar.Şevkat Ay'ın boynuzuna asılmış,İhanet çöp yığınının içine girmiş,Sevgi

bulutların arasına kıvrılmış,Yalan bir taşın altına saklanacağını söylemiş ama yalan

söylemiş çünkü gölün dibine saklanmış.Tutku dünyanın merkezine gitmiş,Para Hırsı bir

çuvalın içine girerken çuvalı yırtmış... Ve Çılgınlık saymaya devam

etmiş,79,80,81,82,83...Aşkın dışında,bütün iyi ve kötü huylar o ana kadar zaten

saklanmış.Aşk kararsız olduğu gibi,nereye saklanacağını da bilmiyormuş.Bu bizi

şaşırtmamalı çünkü hepimiz Aşkı saklamanın ne kadar zor olduğunu biliriz.Ve Çılgınlık

95,96,97.. ye gelmiş ve 100 e vardığı an Aşk sıçrayıp güllerin arasına girmiş ve

saklanmış.Ve Çılgınlık bağırmış"Sağım solum sobedir,geliyorum!" ve arkasına

döndüğünde ilk önce Tembelliği görmüş,o ayaktaymış çünkü saklanacak enerjisi

yokmuş.Sonra Şevkat'i ayın boynuzunda görmüş ve İhaneti çöplerin arasında,Sevgiyi

bulutların arasında,Yalanı gölün dibinde ve Tutkuyu dünyanın merkezinde,hepsini birer

birer bulmuş sadece biri hariç.Ve Çılgınlık umutsuzluğa kapılmış,en son saklı kişiyi

bulamamış.Derken Haset,Aşkın bulunamamasından haset duyarak,Çılgınlığın kulağına

fısıldamış:"Aşkı bulamıyorsun,o güllerin arasında.."Ve Çılgınlık çatal seklinde tahta bir

sopa almış ve güllerin arasına çılgınca saplamış,ta ki yürek burkan bir haykırma onu

durdurana kadar.Ve haykırıştan sonra Aşk elleriyle yüzünü kapayarak ortaya çıkmış,ve

parmaklarının arasından iki sicim kan akıyormuş,gözlerinden.Çılgınlık Aşkı bulmak için

heyecandan Aşkın gözlerini kör etmiş."Ne yaptım ben?Ne yaptım ben?"diye

bağırmış."Seni kör ettim.Nasıl onarabilirim?"Ve Aşk cevap vermiş"Gözlerimi geri

veremezsin ama benim kılavuzum olabilirsin" VE O GÜNDEN BERİ, ASKIN GÖZÜ

KÖRDÜR VE ÇILGINLIK HER ZAMAN YANINDADIR!!!!

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 3:50 pm